Add HTML and/or Liquid to build your own custom block. Any change made via custom HTML/Liquid cannot be ensured for full compatibility with current or future versions of Teachable.

5000'den fazla kişinin inatçı kilolara elvada dediği programa sen de katıl,

sağlıklı alışkanlıklara merhaba de ve kalıcı sonuçlar elde et!


İlk ay yağ yakımı odaklı alkali beslenme menüleri ile 4 ila 12 kg arası yağdan ve kalıcı kilo kaybı! Buna ek olarak araştırmaya dayalı teorik ve pratik bilgiler, açıklayıcı videolar ve birbirinden lezzetli tarifler!Kilo Verme - Akdeniz Diyeti
SelenleHafifle Platformu Bana Uygun mu?


Gerçek şu ki, bu bir "diyet" programı değildir ve bu sebeple bu program herkes için uygun olmayacaktır. Eğer fazla kilon varsa ve bu kiloları hızlı fakat kalıcı ve sağlıklı bir şekilde vermek istiyorsan bu program sana uygun olabilir. Bu program sana uygun mu anlamak için aşağıdaki soruları cevaplayabilirsin:

1. Çok fazla diyet deneyip istediğin sonuca ulaşamadın mı?

2. Diyetler yapıp kilo versen de tekrar bu kiloları fazlasıyla geri mi aldın?

3. Kendini kısıtlayıcı diyet döngüsüne hapsolmuş mu hissediyorsun?

4. Bu döngüden sonsuza dek çıkmak ve kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek ister misin?

5. Daha sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme alışkanlıklarını hayatına katmak için kendine bir yatırım yapmaya hazır mısın?


Eğer bu soruların çoğuna "EVET!" cevabı verdiysen bu program tam sana göre!

SelenleHafifle Platformu


Alkali beslenip toksinlerinden arınmak, yağ yakımı ve kilo kaybı elde ederken aynı zamanda bilgi sahibi olmak isteyenler için esnek menüler/detokslar, lezzetli tarifler, teorik ve pratik bilgilerden oluşan yepyeni bir program oluşturdum.

SelenleHafifle programı ile ilk ayda 4 ila 12 kilo arası yağdan ve kalıcı kilo verebilirsin.

Herkesin kolayca bulup hazırlayabileceği alkali ağırlıklı, vücudun pH’ını düzenleyerek hızlı yağ yakımı sağlayan pratik menüler ile oluşturduğum ve online olarak işleyen programıma şimdi kayıt olup başlayabilirsin.

Hedefin sürdürülebilir bir şekilde kilo vermek ve bunu sonsuza dek kalıcı kılmak, yani “HAFİFLEMEK” mi?

Bu programın adı neden Selen’le Zayıfla değil de SelenleHafifle hiç düşündün mü?

Çünkü hafiflemek sadece fiziksel değildir...

Hafiflemek aynı zamanda ruhsal ve psikolojik bir değişimdir.

Kendi bedeninin içinde mutlu hissetmek..

Takıntılardan kurtulmak..

Bizi boğan diyet döngüsünden çıkmak..

Sosyal hayattan, yediklerimizden tat almak..

Kendimizi kısıtlamamak..

Hayatı doya doya yaşamak..


ÖZGÜRLEŞMEK...


Bunlar da hafiflemek ile ilinti değil mi sence?


Peki Ya Hedefine Ulaşmış Olsaydın? Şimdi Biraz Düşün...


Hem bedensel hem de psikolojik olarak hafiflediğini hayal et...

Aynaya baktığında daha mutlusun, kendi bedeninde daha özgüvenli hissediyorsun, cildin, saçın parlıyor, daha enerjik ve daha sağlıklı hissediyor, sabahları alarmsız erkenden uyanıyorsun.

Artık sağlıklı beslenmek senin için bir alışkanlık. Yediğin tatlıları, börekler ve içtiğin alkolleri suçluluk duymadan, kendine kızmadan keyfini çıkararak tüketiyorsun çünkü dengelemeyi biliyorsun.

Artık bedeninde sevmediğin noktalarına odaklanıp kendine acımasız davranmak yerine kendini ve bedenini sevmeyi seçiyorsun ve bedenine değer verdiğin için bu motivasyonla kendine daha da iyi bakıyorsun.

Kendini yorgun hissetmiyor aksine tüm gün enerjik hissediyorsun. Yemeklerden sonra gelen ağırlık hissi artık yok.

İç mutluluğun dışına yansımış, ışığın etrafına saçılıyor ve bu ışık tüm güzellikleri kendine çekiyor...

Şimdi sana bunların hepsinin senin için mümkün olduğunu söylesem?

PROGRAM NASIL İŞLİYOR?


Program tamamen online platform üzerinden işler. İçerikler belirli süre zarflarında açılır. Sana önerim programda bulunan akışa göre ilerlemen; videoları izlemeyi atlamaman olacaktır. Menülerden önce bulunan alışveriş listelerini kullanarak alışverişini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Programla ilgili tüm sorularını ilgili içeriklerin altındaki yorumlar kısmından sorabilirsin.

Programın içeriğini aşağıdan inceleyebilirsin.

Programı ay bitmeden istediğin zaman platform üzerinden iptal edebilirsin; böylece aboneliğin yenilenmez.


SelenleHafifle Katılımcılarından Birkaç Yorum!


Hiç bitmek bilmeyen diyet serüvenlerimin 30 yaşıma geldiğinde sonuncusuyla Selen sayesinde tanıştım. Tam bir ay içerisinde 10 kg vererek 91,5 kilodan bugün itibariyle 81,7 kiloya düştüm ve her gün de düşmeye devam ediyorum. Bunu sadece beslenme alışkanlıklarımı değiştirerek #SelenleHafifle programıyla başardım. Bundan sonrasında nasıl dengeleyeceğimi, nasıl daha sağlıklı olacağımı, neyin bana sağlık verip neyin vermeyeceğini bu program sayesinde 1 ay gibi kısa bir sürede öğrendim. Eğer hızlı, sağlıklı ve en önemlisi kalıcı bir değişim istiyorsanız kesinlikle #SelenleHafifle’ye katılın. Yoğun tempoda çalışıyorsanız tüm menüler çok ama çok kolay bu yüzden hiç zorlanmayacaksınız.

-Ecem Oğuz

Daha önce biri bana bir ayda 6,5 kilo vereceksin deseydi "Ben öyle diyetler yapamam, yemek yemeyi seviyorum" derdim. Gerçekten de öyle oldu, diyet falan yapmadan, sevdiğim şeyleri tüketerek, hatta daha önce ne kadar lezzetli olduğunu fark etmediğim yiyeceklere de beslenmemde yer vererek yaptım bunu! Bu 1 ayda hem yediklerimden keyif aldım, hem de incelmenin yanı sıra kendimi ruhen de iyi hissetmeye başladım. Saçlarım daha az dökülmeye, bacaklarım daha güzel görünmeye başladı ve en önemlisi sabah yataktan enerjik kalkmaya başladım. #SelenleHafifle kendime verdiğim en güzel doğum günü hediyesi oldu!

-Kübra Kocabel

#SelenleHafifle ile diyet yapmadan, katı kurallara bağlı kalmadan, kısıtlanmış hissetmeden 1 ayda 4 kg verdim. Ancak bundan çok daha önemlisi program sayesinde edindiğim mentalite değişimiydi. Şu ana kadar onlarca diyet denedim, hiçbiri sürdürülebilir olmadı, hiçbirinde verdiğim kilolar kalıcı olarak gitmedi, hiçbirinde kendimi her anlamda iyi hissetmedim. Ta ki Selen’i tanıyana kadar. Bence sağlıklı olmayı hedefleyen bir insanın hayatı boyunca sürdürebileceği tek beslenme biçimi #SelenleHafifle’ de mevcut. Bu program boyunca edindiklerimi hayatım boyunca uygulayabileceğime eminim. 1 ay önce aynada gördüğüm Alara' ya kıyasla, şu an çok daha ince, çok daha dinç, çok daha sıkı, ve kesinlikle çok daha Mutlu görünüyorum. Bence bir program daha fazlasını veremezdi. Her şey için çok teşekkür ederim.

-Alara Naz Tanış


Alkali Beslenme ve Yaşam Tarzı ile İlgili Teorik ve Pratik Bilgiler


"Alkali beslenme nedir? Nasıl yağdan kilo kaybı sağlar? Alkali besinler ve asitlendiren besinler nelerdir? Menü nasıl oluşturulur? Dengeleme nasıl yapılır?" Sorularının cevaplarını programın içerisinde bulabileceksin.

Her Ay Yepyeni Menüler


Programın her ayında yağ yakımı odaklı esnek menüler/ detokslar ile sürdürülebilir bir şekilde kilo verebileceksin. Programı uygulayan 5000'den fazla kişi ilk ayda 4 ila 12 kg arası yağdan kilo kaybı gözlemledi. Bu kişilerin %80'i hedeflerine ilk 2 ayda ulaştı ve sonrasında bunu kalıcı kıldı.

Seans Videoları


Programdaki videolar sayesinde her ay hem alkali beslenmenin temel mantığını, arkasındaki bilimi öğrenecek hem de dengeleme mantığını ve kendi alkali menülerini oluşturmanın yollarını öğreneceksin. Program boyunca sürdürülebilir alışkanlıklar kazanma ile ilgili birçok bilgiyi bu videolarda aktarmış olacağım.

Toksin Atımı ve Yağdan Kilo Kaybı

Bu program diyet yapmadan, sürdürülebilir bir şekilde toksin atıp yağdan kilo vermek için tasarlandı.

Verilen Kiloları Korumak İçin Öneriler

Kilo verip, verdiğin kiloları katıyla geri aldığın eski diyet sistemlerini unut. Bu program ile birlikte verdiğin kiloları nasıl koruyabileceğini araştırmaya dayalı bilgiler ile öğrenecek ve pratik bilgiler ile de pekiştireceksin.

Pratik Menüler ve Sınırsız Soru&Cevap

Programdaki menüler yoğun hayat temposuna sahip olan kişilere uygun olarak tasarlandı. Vakit almayan pratik menülere ek olarak dışarıda da bulabileceğin alternatiflerle hazırlandı. Ayrıca programı uygularken aklına takılan soruları ve besinlerin alternatiflerini her zaman platformdan sorabilirsin.

Kalıcı ve Sürdürülebilir Yaşam Tarzı Alışkanlıkları Oluştur

Program sadece beslenme programı değil 360 derece wellness programıdır. Programın içerisinde beslenmeye ek olarak alışkanlık oluşturma, alışkanlık değiştirme, davranış değişim psikolojisi, duygusal yeme, stres kaynaklı yeme gibi konuları da ele alıyoruz. Aynı zamanda stres yönetimi, uyku kalitesini arttırmak gibi yaşam tarzı alışkanlıklarına da odaklanıyoruz.

Egzersizler ve Spor Beslenmesi


SelenleHafifle Platformu içerisinde sadece menüler yer almıyor. Aynı zamanda egzersizler ile ilgili bilgiler; egzersiz öncesi ve sonrası nasıl beslenmen gerekiyor, ne zaman hangi sporu yapmak daha doğru gibi bilgilerin yanında egzersiz yapabilmen için önerdiğim uygulamaları da bulabileceksin!

Özel Olarak Hazırlanmış Intermittent Fasting Menüleri

Son dönemde çokça popüler olan Intermittent Fasting (Aralıklı Oruç) ile ilgili bilgiler ve Intermittent Fasting yaptığınızda uygulayabileceğin birçok menü de bu programın içerisinde yer alıyor!

Selen Gülbahçe


Ben Selen, Londra merkezli Holistik Beslenme ve Wellness Koçuyum. UK Health Coaches Association üyesiyim. Uzmanlık alanım yoğun hayat temposuna sahip kişilerde sürdürülebilir kilo kaybı. Tüm programlarımı Alkali Beslenme ilkeleri doğrultusunda alkali menüler ile oluşturuyorum.

2015 yılından beri 1500'den fazla kişiye birebir koçluk yaptım. Grup programlarıma ise 5000'den fazla kişi katıldı. Tüm program katılımcıları ilk ay içerisinde 4 ila 12 kg arası yağdan kilo kaybı gözlemledi. Birebir koçluk yaptığım danışanlarımın %80'i hedeflerine 2 aydan kısa sürede ulaştı. Düzenli yaptığım anketlerde ise danışanlarımın %70'i programımız boyunca öğrendiklerini yaşam tarzı alışkanlığı olarak sürdürülebildiğini ve kilo kaybının kalıcı olduğunu beyan etti!

Şimdi ise daha çok kişiye fayda sağlayabilmek amacıyla bireysel koçluk programlarımdaki etkisi kanıtlanmış teknik ve unsurları #SelenleHafifle platformunda katılımcılara uygulayacağım.

Şimdi sen de katıl ve bu grubun bir parçası ol!

İndirim kısa bir süreliğine geçerlidir.

Bu alanda aldığım eğitimler:

 • Institute of Health Sciences - Diploma in Nutrition & Lifestyle Coaching
 • University of Natural Health’ - Holistic Nutrition Practitioner Certificate
 • Stanford School of Medicine - Child Nutrition
 • Ludwig Maximilian University - Nutrition in Pregnancy
 • Irene Diet Academy - Moleküler Beslenme Diyetisyenliği
 • Health Psychology in Practice - Spectrum Mental Health
 • The Health Science Academy - Certificate in Clinical Weight-Loss Strategies


https://selengulbahce.com/ adresinden detaylı bilgilere ve diğer danışmanlık paketlerine bakabilirsiniz.

PROGRAMDA NELER İŞLENİYOR?


 • Alkali Besinler
 • Asitlendiren Besinler
 • pH Dengesi
 • Menü Oluşturma Mantığı
 • Dengeleme Tekniği
 • Detoksifikasyon Mantığı
 • Yağ Yakımı
 • Fitobesinler ve Süper Gıdalar
 • Alkol veya Tatil Sonrası Dengeleme
 • Davranış Değişim Psikolojisi
 • “Diyet” Mentalitesini Yıkmak
 • Duygusal Yeme, Stres Kaynaklı Yeme
 • Davranış Değiştirme Teknikleri
 • Alışkanlık Oluşturmak ve Değiştirmek
 • Vegan Beslenme
 • Stres
 • Uyku
 • Akdeniz Beslenmesi
 • Intermittent Fasting
 • Probiyotikler & Prebiyotikler
 • Egzersiz


Programın içeriğini aşağıdan inceleyebilirsin.

Programı ay bitmeden istediğin zaman platform üzerinden iptal edebilirsin; böylece aboneliğin yenilenmez.


Bugüne kadar 5000+ kişi bu programı uyguladı ve ilk ayda 4 ila 12 kilo arası yağdan kilo kaybı gözlemledik. Programı uygulayanların gönderdiği

yorumların ve mesajların bir kısmına aşağıdan göz atabilirsin.

32.500 TL değerindeki koçluk hizmetimi Türkiye'ye özel olarak oluşturduğum bu platformda aylık 777 TL'ye sunuyorum.


Londra'da yaşayan ve İngiltere'de kayıtlı bir beslenme ve wellness koçu olarak normalde tüm programlarımın ücretlendirmesi Sterlin/Pound iledir. Ancak TL'nin son zamanlarda çok ani değer düşüşü sebebiyle Türkiye'de daha çok kişinin sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermesine destek olabilmek amacıyla SelenleHafifle platformunu oluşturarak ücreti TL'de sabitledim.

Alkali Beslenme, beslenme psikolojisi, alışkanlık oluşturma ile ilgili bilgiler verdiğim seans videoları (Normal değeri: £555 18.000 TL)

1 aylık menüler (Normal değeri: £444 14.500 TL)

Tüm programın değeri ise 32.500 TL yerine sadece 777 TL!


Teklif kısa bir süre için geçerlidir.

SelenleHafifle platformuna üye olduğun sürece bonus olarak aşağıdakilerden de yararlanabilirsin:


 • Juitox Sebze ve Meyve İçeceklerinde %15 indirim
 • Sporzy App’te ilk egzersiz seansında %20 indirim
 • Diğer tüm programlarımda %10 indirim
 • Yapacağım tüm grup seanslarına ücretsiz katılım hakkı

Ödem ve toksinlerinden arınmak, yağdan kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsan İNDİRİMLİ olarak hemen programa başla!

Aşağıda 1. ay içeriklerinin sonunda bulunan "Sonuçlarını Bizimle Paylaş!" içeriği ile programın ilk ayını deneyimleyen üyelerimizin yorumlarını ve başarılarını bulabilirsin!


Aynı zamanda programın kapsadığı konuları aşağıdaki menüden inceleyebilirsin.

Programın İçindekiler


  SelenleHafifle Platformuna Hoş Geldin!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Başlamadan Önce:
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Program Boyunca Yapabileceğin Alkateryan Tarifler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Kullanabileceğin Alkateryan Salata Sosları
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  1. Bölüm Menüleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sevgen ile Pratikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  2. Bölüm Menüleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Yıllık Abonelik Fırsatı!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  3. Bölüm Menüleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Bu Ay Neler Öğrendin?
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  1. Ay Sonu Quizi
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Bireysel Koçluk İndirimi
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Tebrikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  2. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Probiyotikler & Prebiyotikler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  2. Ay 3 Günlük Başlangıç Detoksu
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sevgenle 2. Ay İçin Pratikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  10 Günlük Program Başlıyor!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  #SelenleHafifle Tatlı Krizleri için Rehber
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Tarifler 💖
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  2. Ay 10 Günlük Detox Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Tebrikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  3. Ay Akdeniz Beslenmesi
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  3. Ay Menüleri 1. Bölüm
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sevgenle 3. Ay Pratikleri!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Daha Alkali Olmanın Yolları
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  3. Ay Menüleri 2. Bölüm
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Nasıl Sağlıklı Olmaya Odaklanabilirsin?
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  3. Ay Menüleri 3. Bölüm
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  3. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Tebrikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  4. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Oruç Tutanlar İçin Ramazan'da Alkali Beslenme
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  4. Ay 5 Günlük Detoks Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  4. Ayın Geri Kalanında Uygulayabileceğin Intermittent Fasting Menüleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sevgenle 4. Ay Pratikleri!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Tebrikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  5. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Örnek Menüler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  5. Ay 5 Günlük Detoks Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sevgenle 5. Ay Pratikleri!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Yemek Yeme Alışkanlıklarını Değiştir
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Tebrikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  6. Ay İçerikleri - Süper Gıdalar
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  1. Hafta Menüleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Fitobesinler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  2. Haftanın Menüleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Tebrikler!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  7. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  7. Ay 5 Günlük Detoks Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Blue Zones
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  7. Ayın Geri Kalanında Yararlanabileceğin İçerikler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  8. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Vegan Tarifler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  8. Ay 5 Günlük Vegan Menü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  Sonuçlarını Bizimle Paylaş!
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  8. Ayın Geri Kalanında Uygulayabileceğin Vegan Menüler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  9. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  9. Ayın Geri Kalanında Yararlanabileceğin İçerikler
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  9. Ay 5 Günlük Detoks Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  10.Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  10. Ay 5 Günlük Detoks Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  11. Ay 5 Günlük Detoks Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  11. Ay İçerikleri
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra
  12. Ay 5 Günlük Detoks Menüsü
Erişilebilir gün
gün Kayıt olduktan sonra

Yağdan kalıcı bir şekilde kilo verip sürdürlebilir alışkanlıklar kazanmak istiyorsan şimdi kısa bir süre için İNDİRİMLİ olarak hemen programa başla!


Programı Deniz'den Dinle!

Sen de şimdi ailemizin bir parçası ol!

İrem'in SelenleHafifle Deneyimlerini Dinle!
Kıbrıs’ın ünlü Personal Trainer’ı Eda ve ekibinin platform deneyimlerini kendisinden dinleyin!


Platformun içinde bulunan 10 günlük detoksu anlattığım videoyu aşağıda bulabilirsin

Basında SelenleHafifle PlatformuSelenleHafifle Platformu'nun nasıl kurulduğunu, büyüdüğünü Akşam gazetesine anlattığım yazının tamamına aşağıdaki buradaki linkten ulaşabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular


1 ayda ne kadar kilo kaybı bekleyebilirim?

1 ayda 4 ila 12 kg arası yağdan ve kalıcı kilo kaybı hedefliyoruz. Program katılımcılarında ise ortalama 6,5 kg kayıp gözlemledik.

Egzersiz yapmakta zorlanıyorum, egzersiz yapmak zorunda mıyım?

Hayır, program boyunca herhangi bir egzersiz yapmak zorunda değilsin ama dilersen egzersiz yapabilirsin. Platformun içerisinde egzersiz ile ilgili önerilerim de yer alıyor!

Yoğun çalışma temposunda verdiğiniz menüleri kolaylıkla hazırlayabilir miyim?

Evet, menülere önceden erişebiliyor ve alışveriş listeleri sayesinde kolayca alışverişini yapıp menüleri uygulamaya başlayabilirsin. İçerikler kolay tariflerden oluşuyor herhangi bir mutfak becerisi gerektirmiyor. Ayrıca menünün tamamını dışarıda da kolayca bulabileceğin seçeneklerle oluşturdum.

İçeriklere ne kadar süre erişebileceğim?

SelenleHafifle Platformundaki içeriklere abone olduğun süre boyunca erişebileceksin.

Program boyunca hangi sporları yapabilirim?

Sadece detoks günleri sırasında ağır sporlar önermiyorum. Detoks günlerinde ise yürüyüş, yüzme, koşu, yoga, pilates gibi hafif tempolu egzersizler yapabilirsin.

Menüler kolay ulaşılabilir malzemelerle mi hazırlanıyor?

Evet, menüleri bulması ve hazırlaması kolay içerikler ile oluşturuyorum. Malzemelerin alternatiflerini de program içerisinde belirtiyorum.

Bu program kimler içindir?

Bu program özel bir sağlık problemi ve kronik hastalığı olmayan yetişkin (18 yaşından büyük) ve sağlıklı tüm bireyler için uygundur. Herhangi bir kronik hastalığı, özel bir sağlık problemi olan veya ilaç kullanan kişiler ancak doktor onayı ile programı uygulayabilir. Bu program hamileler için uygun değildir. Program içeriğinde balık ve yumurta olduğundan veganlar ve vejeteryanlar için de uygun değildir.

Tatlıdan, alkolden, kahveden vazgeçemiyorum. Bu program bana göre mi?

Kilo vermek için hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda değiliz, önemli olan dengelemek ve moderasyon ile ilerlemek. 

Emziriyorum bu program benim için uygun mudur?

Evet, emziriyorsan ek olarak kaliteli yağ ve protein ekleyerek programı uygulayabilirsin.

Veganım/vejetaryenim bu program benim için uygun mudur?

Evet, programı içerisinde hayvansal ürünler bulunuyor ancak vegan/vejetaryen olduğunu belirttiğinde sana kullanabileceğin diğer alternatifleri de iletiyoruz.

Aboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Evet, Abonelik her ay yenilenir. Yeni ay başlamadan önce istediğiniz zaman platformdan iptal edebilirsin.

Bu programı Ramazan ayında oruç tutarken uygulayabilir miyim?

Evet, programın içerisindeki menüleri oruç tutarken de uygulayabilirsin.

Sorularımı nereye sorabilirim?

Eğer buradaki sorular dışında merak ettiğin bir konu olursa +44 7394 031710 numarası ile WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsin.  

Program kısa bir süre için indirimde. Platforma şimdi kayıt olursan hep indirimli şekilde devam edebilirsin.

Mevcut üyeler ücret arttığı zaman artıştan etkilenmez.